چاپ
گریم های «نهنگ آبی» سوژه خنده شد!

30نماایران: این روزها در حالی فریدون جیرانی، اولین سریال نمایش خانگی خود را جلوی دوربین برده است که گریم های منتشر شده از دو بازیگرش و شباهت آن با دیگر آثار ساخته شده، مورد تمسخر و توجه برخی کاربران و رسانه ها قرار گرفته است.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،با انتشار تصاویر تست گریم مصطفی زمانی در سریال ویدئویی «نهنگ آبی» به کارگردانی فریدون جیرانی، حاشیه های بامزه ای درباره کپی کاری گریمور آن سعید ملکان و نیز تفاوت ظاهر کاراکتر بازیگر مجموعه با سریال مذهبی اش در فضای مجازی در گرفته است.

خیلی از کاربران روی شباهت عجیب گریم زمانی در این سریال با گریم هومن سیدی در سریال «عاشقانه» و امیرحسین آرمان در سریال «ممنوعه» دست گذاشته اند و طراح گریم را به کپی کاری محض متهم کرده اند.

برخی دیگر با توجه به ظاهر نامتعارف مصطفی زمانی در این گریم، اشارات بامزه ای به سریال «یوسف پیامبر(ع)» داشته اند. یکی تصویر محمود پاک نیت بازیگر نقش حضرت یعقوب در سریال مرحوم فرج الله سلحشور را منتشر کرده و برایش کپشن زده که:«کاش یوسفم را گرگ میدرید»! دیگر شوخی ها با قضیه هم از این قرار است:«متاسفانه یوسف پیامبر رو از دست دادیم»، «بالاخره اون یهودای بی معرفت یوسف رو هم گمراه کرد»، «یوزارسیف تو دیگه چرا؟» و … .

پیش از این گریم لیلا حاتمی نیز در این سریال مورد اعتراض کارگردان فیلم «مادر قلب اتمی» قرار گرفته بود.

علی احمدزاده معترض شده بود که از کلاه گیس ترانه علیدوستی در این سریال استفاده شده!

بانی فیلم

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :