چاپ
چالش عکس بالاتنه لُختی بازیگران در واکنش به یک پاپاراتزی اینستاگرامی/ بعد از نویدمحمدزاده و پژمان بازغی؛ حالا یک بازیگر سینما و تلویزیون هم عکس ساحلی از خودش منتشر کرد + عکس

سینماناب: مدتی است که یک شخص با ادبیات سخیف و مشمئزکننده و نفوذ به یک سری اطلاعات پشت پرده ای با انتشار استوری هایی، تصاویری از زندگی خصوصی و روابط خصوصی بازیگران سینما و تلویزیون منتشر می کند و خود را یک پاپاراتزی معرفی می کند!

به گزارش سایت سینماناب، بعد از انتشار تصاویر خصوصی آتلیه ای از روابط یک بازیگر سینما و تلویزیون با یک بازیکن فوتبال و همچنین تصاویری برهنه از پژمان بازغی و نوید محمدزاده در ساحل خارج از کشور که با واکنش نوید محمدزاده که تصاویر خودش را در این ساحل به همان شکل برهنه منتشر کرد، حالا حسین سلیمانی، بازیگر تلویزیون و سینما هم عکس لختی خود را با یک پیام پند و اندرز در اینستا منتشر کرده است که به نقل از کافه سینما در ادامه می خوانید:

«نویدمحمدزاده #پژمان_بازغی
#انسان_باشیم #حریم_خصوصی
سلام
ویدیویی که در فضای مجازی توسط یه بیکار السلطنه گرفته شده از دو رفیق و همکار قدیمی پخش شد، باز نشون داد که ما نمیتونیم نگاه مغرضانمون رو سرکوب کنیم. نمیتونیم احترام بذاریم به حریم خصوصی آدم ها (الان عده ای میان مینویسن، نباید در این جور مکان ها باشن) یکی نیست بگه مگه شما وکیل و وصی دیگرانین یا در جایگاه قضاوت زندگی شخصی دیگران هستین … بابا زندگی خیلی راحت تر از ین حرفاست.
تویی که در به در دنبال یه پارتی با تم قرمز مشکی هستی، تویی که الکل دست ساز وطنی رو میریزی تو شیشه خارجی با یه کم هایپ قاطی میکنی، تویی که عکسای لاکچری میگیری، تویی که جملات قصار میذاری زیر پستت که حتی نمیدونی برای کی هست،
تویی که سرگرمیت شده بردن آبروی دیگران و خندیدن بهشون،تویی که با آروغ روشنفکری داری مغزت رو پر میکنی، حواست باشه که داری هم وطن خو‌دت رو میکوبی.دقت کن اونیکه آبروت رو حفظ کرده بالای سرت هست. بخواد توو یه لحظه زندگیت رو زیر و رو میکنه.
انسان باشیم، به هم عشق بورزیم، ساده تر نگاه کنیم. یه ویروس که اصلا دیده نمیشه، یه دنیا رو سرویس کرد، علم و دین و قدرت نتونسته هنوز کاری بکنه … پس حواست رو جمع کن بچه زرنگ نباشی، ذاتت زرنگ باشه بهتره.
بهرحال اینم از این مدل عکسا که همه ی ماها داریم و پشت ترس کاذبی پنهون شدیم که خدا میدونه از چیه.
[ایموجی دو گل]
«المؤمن اعظم حرمه من الکعبه»
حرمت مؤمن را از حرمت کعبه بالاتر دانستند. [ایموجی دو گل]
مَن کَشَفَ حِجابَ غَیرِه إِنکَشَفَت عَوراتُ نَفِسهِ.
کسی که نسبت به مردم پرده‌دری کند پرده ی آبروی خودش دریده می‌گردد»

او این تصویر را هم منتشر کرده است:

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :