چاپ
پیشنهاد تارانتینو برای شب هالووین

سینماناب: فیلمسازان برنده‌ی اسکار و مؤلف انگشت‌شماری وجود دارند که به اندازه‌ کوئنتین تارانتینو فیلم ترسناک بی‌کیفیت دیده‌اند. تارانتینو در مصاحبه با اینترتینمت ویکلی در پنل پیلی‌فست در پاسخ به این پرسش که چه فیلم‌های ترسناکی را برای دیدن در هالووین به مردم پیشنهاد می‌کند، می‌گوید اخیراً یک فیلم دهه‌ی هفتادی به نام "شیطان ضرب در پنج" (Devil Times Five) را کشف کرده است. لیف گرت یکی از بازیگران این فیلم است که داستانی در مورد گروهی از جوانان قاتل روایت می‌کند.

به گزارش سینماناب، تارانتینو می‌گوید: “”لیف گرت” رهبر این بچه‌های قاتل است. او نمایش شگفت‌انگیزی در این فیلم به جا گذاشته. بی‌نظیر است و به شکل با‌شکوهی مزخرف اما به همین دلیل فیلم فوق‌العاده‌ای شده. هوش از سرم پراند. از مدت‌ها قبل در موردش شنیده بودم چون آن را در سینماهای درایو-این و به شکل یک بلیت و دو فیلم تا سال‌ها اکران می‌کردند. بالأخره دیدمش و گفتم وای بی‌نظیر است!”

تارانتینو” در ماه ژانویه گذشته گفته بود که به نظر او “دانکرک” (Dunkirk) به کارگردانی “کریستفر نولان” دومین فیلم برتر دهه‌‌ی ۲۰۱۰ است و تابستان گذشته نیز در مصاحبه با مجله‌ی “پریمیر” فاش کرد که درام “شبکه‌ی اجتماعی (The Social Network) “دیوید فینچر” در صدر فهرست بهترین فیلم دهه است: “به راحتی “شبکه‌ اجتماعی” است. فیلم در رتبه‌ی اول قرار می‌گیرد زیرا بهترین است، همین! تمامی رقبا را شکست می‌دهد.”

اسلشر “شیطان ضرب در پنج” به کارگردانی “شان مک‌گرگور” و “دیوید شلدون” و نویسندگی “دیلن جونز” اولین بار بهار سال ۱۹۷۴ اکران شد. “سورل بوک”، “جین اوانز”، و “شلی موریسن” دیگر بازیگران این فیلم بودند که در سال ۲۰۰۶ بر روی دیسک‌های دی‌وی‌دی و در سال ۲۰۱۶ بر روی دیسک‌های بلو-ری عرضه شد.

۳۰نما

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :