چاپ
پورمحمدی درباره «ماه عسل»:امیدوارم سال آینده بهتر از این کار کنیم

30نماایران:علی‌اصغر پورمحمدی؛ مدیر شبکه سه سیما باحضور در پشت صحنه «ماه عسل» گفت: توصیه ما همیشه به آقای علیخانی وهمکارانش این است که در انتخاب سوژه‌ها دقّت زیادی بشود.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،علی‌اصغر پورمحمدی باحضور در پشت صحنه این برنامه در سخنانی اظهار کرد: برنامه «ماه عسل» دوازده ساله است و در طول این سال‌ها فراز و نشیب‌های زیادی داشته و توصیه ما همیشه به آقای علیخانی وهمکارانش این است که در انتخاب سوژه‌ها دقّت زیادی بشود.

او برنامه «ماه عسل» را برنامه‌ای پّر بیننده برشمرد و ادامه داد: ما باید از این فرصت استفاده بهتری کنیم و هم حرف‌های بهتری بزنیم و هم آدم‌های مناسب‌تری را دعوت کنیم که الحمدلله امسال این اتفاق افتاده است. همچنین نباید قانع باشیم و باید از این هم بهتر شویم. اگر سال آینده زنده بودیم و شما بودید و ما هم این سمت‌ها را داشتیم امیدوارم بهتر از این کار کنیم.

او در پایان درباره طرح‌های نیکوکارانه این برنامه و استقبال از کمپین آزادی زندانیان نیز گفت: ماه عسل سه سال است که رویکرد نیکوکارانه هم پیدا کرده است و وارد این میدان شد و حالا موفق‌تر از همه شده است. با وجود اینکه تازه در این میدان شروع به گام برداشتن کرده، اما گام‌های بلندی برداشته است.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :