چاپ
پشت جریان مقابل سرمربی تیم ملی در صداوسیما چه کسانی هستند؟!

30نماایران: در روزهای گذشته، جواد خیابانی کارشناس ورزشی و مجری صداوسیما، به اظهار نظر کارلوس کیروش درباره‌ی سفره‌ی «خالی» مردم ایران، واکنش نشان داد. هر چند گفته می‌شود جمله‌ی کیروش کامل و به‌درستی ترجمه نشده، با این وجود بغض‌های تکراری جواد خیابانی هم با واکنش‌های متفاوتی در فضای مجازی روبه‌رو شده است.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، در حالی ویدیو گریه های غیرحرفه ای و تکراری جواد خیابانی در شبکه های مجازی وایرال شد که از آن سو مجری تازه از گزارش کنار استادیوم در شرایط نابرابر به استودیو رسیده که روی آنتن تلویزیون از سانسور حرف های سرمربی تیم ملی می گوید و در اقدامی او هم تریبون تلویزیون را محلی برای تسویه حساب های شخصی پشت پرده در ادامه جریان خیابانی می کند همان پشت پرده ای که مانع حضور پررنگ عادل فردوسی پور و رضا جاودانی به عنوان حامیان کارلوس کیروش شده است.

این پروژه حذف از سوی رسانه های وابسته و قدرتمند می تواند برای آینده هر جایگاه مردمی که بوی اتحاد می دهد خطرناک باشد، اتحادی که به واسطه تیم ملی در حال شکل گیری بود و جام ملت ها فرصتی شد برای تسویه حساب هایی که کینه آن از زمان جام جهانی کلید خورده بود همانطور که مازیار ناظمی؛ مجری سابق خبرورزشی و کارمند فعلی وزارت ورزش به عنوان روابط عمومی با حمایتش از خیابانی مشخص است که کجا ایستاده است! از اجرای برنامه های غیرتخصصی ورزشی با پروژه حذف برنامه سازان قدیمی تا پروژه حذف کیروش و جایگزینی مربی مورد علاقه افرادی که امروز در تلاش خذف مربی تیم ملی هستند، آن هم در شرایطی که این تیم شرایط خوبی را دارد.

مدتی است شبکه سه و ورزش سیاست خودشان را خیلی عیان شده به مخاطب انتقال می دهند و در این میان مجریانی که نگران موقعیت فعلی شان هم هستند به ناچار وارد این بازی شده اند تا استدلال های پشت پرده پروژه حذف و جایگزینی سرمربی تیم ملی را به مخاطب و مدیران انتقال دهند، در حالی که در زمان حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان بسیار ار عدم آرامش تیم نگران بودند.

جواد خیابانی در حالی گزارش لحظه به لجظه مالی و حقوق کیروش را اعلام می کند که همزمان هم اشک می ریزد اما در ادبیات او چیزی جز رشک و تنفر دیده نمی شود، او از آرمان شهری می گویدکه قطعا در این روزها دیده نمی شود، او از شرایط کشور و مردم را چنان وارونه جلوه می کند که باور کردنی نیست و بهتر بود به جای گردن کشی با عنوان غرور ملی، پیکان انتقادات را به سمت متولیان این شرایط می برد اما او حتی نمی تواند لحظه ای به آینده فعلی تیم ملی که بسیار برای آن زحمت و هزینه شده است فکر کند و دوربین هم در این شرایط تا می بیند اشک دوباره مجری آمده است به او نزدیک می شود تا قطره های اشک با فرم بهتری نمایان شود.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :