چاپ
«پرونده هاوانا» بعد از ۱۲ سال به شبكه نمايش خانگي مي آيد / پوستري كه بوي كهنگي مي دهد!

30نماايران،توزیع فیلم سینمایی «پرونده هاوانا» در هفته جاری در شبکه ویدئویی کشور قطعی شد.

به گزارش سايت ۳۰نماايران،با طراحی پوستر جدید «پرونده هاوانا» و انجام مقدمات که سالها بود از اکران باز مانده بود و از چندی پیش در راه ورود آن به شبکه ویدئویی نیز مشکلاتی ایجاد شد، توزیع آن در هفته جاری قطعی شد.

براساس اين گزارش،آنچه كه در پوستر مشخص است اغراق بيش از حد رنگ در آن است كه تصوير بازيگر هم از حالت طبيعي خارج كرده است و با توجه به توقف ۱۲ سال فيلم در نمايش اين گونه پوستر هم دور از انتظار نيست.

havana

«پرونده هاوانا» ساخته علیرضا رئیسیان محصول سال ۱۳۸۳ است که پس از نمایش در جشنواره فیلم فجر و کاندیداتوری در دو رشته، به زعم کسب پروانه نمایش بیش از یک دهه از اکران باز مانده بود. سرانجام اواسط پاییز امسال اعلام شد قرار است این فیلم راهی شبکه نمایش خانگی شود که محقق نشد. با حل مشکلات این فیلم این هفته توسط موسسه هنرهای تصویری سوره وارد شبکه ویدئویی خواهد شد.

پرونده هاوانا چهارمین ساخته رئیسیان است که گفته می شد به دلیل توقیف از ۱۲ سال پیش از اکران عمومی باز مانده است.

فیلم داستان یک پروفسور بیوتکنولوژی است که برای آغاز یک پروژه جدید به ایران سفر می کند. او در ایران با خبرنگاری آشنا می شود که مسیر زندگی او را به طور کامل تغییر می دهد. نیکی کریمی، امین تارخ، ماهچهره خلیلی، حمیدرضا پگاه، اصغر همت، ناصر آقایی، همایون ارشادی، مرحومه نیکو خردمند و… در این فیلم بازی داشته اند.

فیلم ویدئویی «ترانه های ناتمام» به نویسندگی و کارگردانی محمود رضا رضایی و با بازی مجید مظفری، لعیا زنگنه، تارا اوتادی و سیما خضرآبادی نیز بزودی توسط تصویر دنیای هنر وارد شبکه ویدئویی خواهد شد. فیلم به تهیه کنندگی مهدی ودادی، قصه خانواده ای است که دچار یک معضل اجتماعی شده اند.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :