چاپ
وقتی ادبیات لُمپنی در تلویزیون موجب شرمندگی یک ملت می شود!

30نماایران: ماجرا از انتشار گزارشگر افغان در حین اجرای بازی ایران و یمن آغاز شد که گزارشگر فوتبال تلویزیون افغانستان، به عدم نمایش تماشاگران زن ایرانی حاضر در ورزشگاه، به صداوسیما کنایه زد که این تصاویر در ایران پخش نخواهد شد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، علی انصاریان اساسا بازیکن شکست خورده ای است، نه می تواند به سالها حضورش در پرسپولیس افتخار کند و نه یه حضور کوتاهش در استقلال که هیچ کدام نتوانست برای وی اعتبار فوتبالی به همراه داشته باشد، چراکه اصل ماندگاری بازیکن های فوتبال به شخصیت بازمی گردد.

این بازیکن فوتبال که بعد از پایان حضورش در مستطیل سبز به سمت هنرمندان گرایش پیدا کرد که نهایتا به چند تله فیلم ضعیف ختم شد اما او با جام جهانی ۲۰۱۸ به اجرای برنامه در شبکه های اینترنتی روی آورد که با مطرح کردن مسائل کشور و معیشیتی به حقیرانه ترین شکل ممکن موجب تعلیق برنامه شد اما با این عقبه او به اجرای یک برنامه تلویزیونی در شبکه پنج سیما همزمان با برگزاری مسابقات آسیایی آمده است و در برابر کوچکترین واکنش های اینستاگرامی روی رسانه ملی دغدغه ها و دنیایش را مطرح می کند.

او در تازه ترین اظهار نظرهای عجیبش در برابر حقیقتی که گزارشگر افغان در حین گزارش بازی ایران و یمن مطرح می کند واکنشی لمپنی نشان می دهد اما واکنش مجری و گزارشگر افغان بیش از هر چیزی موجب ناراحتی ایرانیان در برابر افغان ها شد. که در ویدیو پایین آمده است:

این گزارشگر در حین یازی ایران و یمن در واکنش به تصاویر رقصیدن تماشاگران ایرانی گفته بود که در ایران این تصاویر نمایش داده نمی شود.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :