چاپ
نجات دهنده ای که قرار نبود او باشد! / اظهارات تازه آریا استارک (مایسی ویلیامز) درباره قاتل پادشاه شب گیم آف ترونز

سینماناب: با اینکه یک سال از پایان سریال بزرگ گیم آف ترونز می گذرد اما همچنان صحبت های بازیگران از اتفاقات پشت صحنه موجب تیترهای بسیاری می شود و در این میان امیلیا کلارک و مایسی ویلیامز از پیشتازات این اتفاق هستند.

به گزارش سایت سینماناب،مایسی ویلیامز بازیگر سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) اتفاقی که در ابتدا قرار بود برای پادشاه شب رخ دهد را فاش کرده است. ویلیامز با اولین نقش آفرینی خود در این سریال و در نقش آریا استارک به شهرت رسید. سریال بازی تاج و تخت که در دوران اوج خود یکی از محبوب ترین سریال های تلویزیونی به شمار می رفت در فصل پایانی خود باعث تفرقه در میان طرفداران و منتقدان شد زیرا بسیاری نتیجه پایانی و انتخاب های روایی این فصل را خوشایند و مطلوب نمی دانستند.

در یک مصاحبه مفصل، ویلیامز فاش کرده که یکی از این انتخاب ها قرار بوده متفاوت از آنچه باشد که طرفداران دیدند. وی در این مصاحبه فاش می کند که در ابتدا قرار بوده جان اسنو قاتل پادشاه شب باشد: «[کیت هرینگتون] نیز انتظار داشت که آنطور رخ دهد و حتی گفت:  قرار بود آنطور رخ دهد. یک نفر در فصل سوم به من گفت که من پادشاه شب را خواهم کشت». ویلیامز با اشاره به این موضوع در ادامه تصریح می کند: «و سپس او سناریو را خواند و تمام مدت این آریا بود [که قرار بود پادشاه شب را بکشد]. آره، فکر می کنم آنطوری بیش از حد واضح بود. خوشحالم که این آریا بود، صادقانه بگویم. فکر می کنم من بهترین داستان فصل پایانی را داشتم».

در بازی تاج و تخت، شخصیت جان اسنو با بازی کیت هرینگتون از همان ابتدا به عنوان قهرمان اصلی داستان پرورش داده شد که شبیه شاه آرتور یا آراگورن گذشته ای رازآلود داشته، مهارت بالایی در شمشیرزنی داشته و مردانگی و شرافت خود را به هیچ عنوان خدشه دار نمی کرد. طرفداران اما از این بیم داشتند که او نیز مانند پدرش ند استارک به یکباره کشته شود، اتفاقی که رخ داد و یکی دیگر از قهرمان های اصلی داستان کشته شد اما بازگردانده شد. جان اسنو زنده شد و وقتی مشخص گردید وارث اصلی تاج و تخت است، طرفداران به این باور رسیدند که او قهرمان نهایی داستان خواهد بود و کسی که پادشاه شب را از بین می برد کسی نیست جز او.

روزیاتو

 

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :