چاپ
نامواره «سینماناب» رونمایی شد

سینماناب(30نماایران): بعد از پنج ماه که مقدمات انتقال و اخذ مجوز تغییر عنوان سایت 30نماایران به سینماناب در حال انجام بود، در نهایت همزمان با دهمین سالگرد فعالیت این رسانه، از نامواره جدید رونمایی شد.

به گزارش سایت سینماناب (۳۰نماایران)، رسانه ۳۰نماایران که از سال ۸۵ فعالیت خود را به عنوان رسانه برخط اینترنتی با آدرس ۳۰nemairan.com آغاز کرد و این عنوان را تا تیرماه ۹۸ هم حفظ کرده بود اما  به دلیل برخی محدودیت های تحمیلی در راستای عنوان رسانه معتبر از سوی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، عنوان «سینماناب» را به عنوان نام جدید رسانه خود معرفی کرد تا شرایط اخذ مجوز فعالیت در راستای سیاست گذاری جدید انجام شود.

براساس این گزارش، در ادامه تغییر عنوان، نامواره جدید «سینماناب»بعد از مدت ها جلسه و گفتگو با طراحی محمدحسین سروقدی طراحی شد و از امروز نامواره سینماناب جایگزین ۳۰نماایران در سایت و شبکه های مجازی مرتبط خواهد شد.

گفتنی است، همچون گذشته سایت سینماناب را بر روی دو آدرس cinemanab.ir و ۳۰nemairan.com و شبکه اجتماعی اینستاگرام با آی دی cinemanab.ir و شبکه تلگرام با آی دی cinemanabir قابل دسترسی است.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :