چاپ
محمد هادی کریمی (کارگردان پسرکشی):نفرت انگیز تر از تبعیض چیزی درجهان وجود ندارد

سینماناب(۳۰نماایران):محمد هادی کریمی کارگردان «پسرکشی» در سخنان کوتاهی در نشست خبری این فیلم، بیان داشت: من سعی می‌کنم با فیلمم صحبت کنم و امیدوارم در سال 98 با ساخت «پسرکشی» آنچه در ذهنم بود را به تصویر کشیده باشم. کانسپت اساسی ساخت پسر کشی شاید این مصراع از مولوی باشد : «خون به خون شستن محال است و محال».

نشست خبری «پسرکشی» با حضور عوامل و بازیگران در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
نشست خبری فیلم «پسر کشی» به نویسندگی و کارگردانی محمد هادی کریمی با حضور کارگردان، صادق یاری (تهیه کننده ی مشترک)، ژاله صامتی،  آرمان درویش ،بهاره کیان افشار،لیلا زارع ، صحرا اسداللهی ، سهیل قاصدی (بازیگران)، بهزاد عبدی (آهنگساز) و با اجرای فرزاد حسنی ، شب دوشنبه ۲۱ بهمن ماه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.
کریمی در ابتدای این نشست بیان داشت: من وظیفه خودم دانستم هر چند کوتاه در کنارتان باشم و امیدوارم از تماشای فیلم لذت برده باشید.
محمد هادی کریمی کارگردان «پسرکشی» در سخنان کوتاهی بیان داشت: من سعی می‌کنم با فیلمم صحبت کنم و امیدوارم در سال ۹۸ با ساخت «پسرکشی» آنچه در ذهنم بود را به تصویر کشیده باشم. کانسپت اساسی ساخت پسر کشی شاید این مصراع از مولوی باشد : «خون به خون شستن محال است و محال».
او ادامه داد: من این فیلم را ساختم تا بگویم ما چاره‌ای جز این که همدیگر را دوست داشته باشیم نداریم. آن دوستی که تبعیض را از بین ببرد چرا که نفرت انگیز تر از تبعیض چیزی در جهان وجود ندارد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :