چاپ
مارگو رابی در یک قدمی جایگزینی جانی دپ در «دزدان دریایی کارائیب»

سینماناب: پس از آنکه اعلام شد ریبوت فیلم «دزدان دریایی کارائیب» از شخصیت «جک اسپارو» با بازی جانی دپ فاصله می‌گیرد، شایعه‌ی جانشینی او با مارگو رابی شنیده شد.

به گزارش سایت سینماناب، مارگو رابی در یک گفتگو درباره حضورش در «دزدان دریایی کارائیب» به جمله کوتاهی بسنده کرد و گفت: زمان مشخص خواهد کرد.

همچنین رابی در پاسخ به این پرسش که آیا تمایل به بازی در “دزدان دریایی کارائیب” دارد یا نه می‌گوید: شاید. در روزهای ابتدایی به سر می‌بریم. نمی‌توانم چیز دیگری بگویم… حالا نمی‌توانم.

این پاسخ هوشمندانه مارگورابی نشان از عدم امضای نهایی قرارداد خودش می دهد و آلارمی هم به تهیه کنندگان می دهد که حضورش می تواند چقدر بازتاب داشته باشد.

در حال حاضر مشخص نیست که دپ در تولید پروژه حتی برای نقشی کوتاه مشارکت می‌کند یا اینکه به کلی سکان هدایت چندگانه را به رابی می‌سپارد. “جری بروکهایمر” تهیه‌کننده‌ی این فیلم‌ها پیش‌تر در مصاحبه با “کلایدر” گفته بود که دیزنی برای شش فیلم جدید برنامه‌ریزی می‌کند. بروکهایمر می‌گوید: “نقش “جانی دپ” در فیلمی که هم اکنون در حال توسعه است، معلوم نیست. بنابراین، باید دید چه پیش خواهد آمد.”

 

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :