چاپ
ماجرای اختلاف میناوحید و آزاده زارعی از کجا شروع شد؟!

30نماایران: مینا وحید در مصاحبه با تی وی پلاس از اختلافش با آزاده زارعی که در جشنواره فیلم فجر اتفاق افتاد، پرده برداشت.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، مینا وحید بازیگر فیلم سینمایی «هایلایت» درباره اختلافش با آزاده زارعی دیگر بازیگر این فیلم، گفت: در زمان فیلمبرداری که سکانس مشترک با هم نداشتیم اما در زمان جشنواره فیلم فجر شاید چون یکم تازه کار هستند مسائل را قاطی کردند، در جشنواره فیلم فجر در یک برنامه نشسته بودیم که درباره تحلیل نقش و فیلم بود، در جواب پرسش مجری خانم که چرا این نقش را قبول کردم، گفتم که در «هایلایت» برخلاف دیگر شخصیت ها که خیانت می کنند و بروز نمی دهند اما این شخصیت با خودش رو راست تر است که خانم زارعی گفتند «نه! ما خیانت نکردیم» که در جواب ایشان گفتم شما را نمی گویم بلکه نقش را می گویم اما ایشان یهو قاطی کردند با ناراحتی برنامه را ترک کردند به طوری که هاشف شان هم افتاد و گفتند من با خانم وحید در یک قاب نمی مانم و ایشان خودشان را با من دچار قهر کردند و متوجه نشدم چرا انقدر عصبی شدند.

«هایلایت» فیلمی به کارگردانی اصغر نعیمی است که در جشنواره سی و ششم فیلم فجر در بخش سودای سیمرغ حضور داشت اما تاکنون نتوانسته به اکران عمومی برسد و پژمان بازغی،آزاده زارعی،میناو وحید،سام قریبیان و جمشید هاشم پور در آن ایفای نقش می کنند.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :