چاپ
لایو دو نفره احسان علیخانی و وزیر بهداشت برای عصرجدید!

سینماناب: شب گذشته در اتفاقی کمیاب، احسان علیخانی توانست تا وزیر بهداشت را روی لایو اینستاگرامی اش بیاورد و درباره تولید دوباره «عصرجدید» با وی گفتگو کند، این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که همچنان خطر شیوع ویروس کرونا وجود دارد و همچنان مراکز مهم تری نسبت به برنامه عصرجدید، بازگشایی نشده است.

به گزارش سایت سینماناب، احسان علیخانی؛ مجری و تهیه کننده برنامه «عصرجدید» که با شیوع کرونا ضبط برنامه اش متوقف شد اما در دوران کاهش چشمگیر برنامه سازی در تلویزیون، قرار است ضبط دوباره این برنامه از امروز آغاز شود. شب گذشته با دکتر نمکی؛ وزیر بهداشت لایو دو نفره رفت، این در حالی است که همچنان مراکز مهمی چون سینما و تئاتر همچنان تعطیل هستند.

شب گذشته احسان علیخانی توانست در اتفاقی کمیاب، حدود ۵۰ دقیقه به صورت لایو اینستاگرامی با دکتر نمکی، پیرامون اوضاع شیوع کرونا در ایران و تولید دوباره عصرجدید گفتگو کند که نمکی قول داد تا بزودی پروتکل برنامه های تلویزیونی با حضور تماشاگران را اعلام کند، این در حالی است که سینماهای کشور و برخی از اصناف همچنان در تعطیلی هستند و وزیر بهداشت وعده ای برای سایر مراکز و برنامه ها به غیر از احسان علیخانی و عصرجدید نداد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :