فیلم تازه واکین فینیکس بعد از تجربه موفق جوکر مشخص شد

سینماناب: واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) در فیلم بعدی خودش با آری استر (Ari Aster) سازنده فیلم‌های ترسناک Hereditary «موروثی» و Midsommar «میدسامر» همکاری خواهد کرد.

به گزارش سینماناب،در حالی که سال گذشته پس از کسب اسکار برای بازی در فیلم «جوکر»، شایعاتی مبنی بر حضور فینیکس در فیلم جدید استر منتشر شده بود، حالا او به صورت رسمی به فیلم بلوار نومیدی Disappointment Blvd پیوسته است.

مدت‌ها زمزمه همکاری آری آستر و واکین فینیکس به گوش می‌رسید و حالا این پروژه در کمپانی A24  تهیه می‌شود .عنوان فیلم استر و فینیکس «بلوار نومیدی» است و تصویری صمیمی و چند ساله از یکی از موفق ترین کارآفرینان  تمام دوران توصیف شده است. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد این پروژه منتشر نشده است.

این فیلم زندگی یکی از موفق‌ترین کارآفرینان تمام دوران را روایت می‌کند. در ماه نوامبر، اعلام شده بود که این فیلم Beau Is Afraid نام دارد و یک فیلم ترسناک سوررئال است که در یک دنیای موازی جریان دارد. هنوز مشخص نیست که آیا این همان پروژه است و فقط نامش عوض شده، یا استر قصد دارد این فیلم را قبل از Beau Is Afraid بسازد و تولید آن فیلم را به زمان دیگری موکول کند.

فینیکس همچنین قرار است نقش ناپلئون بناپارت را در فیلم Kitbag ساخته ریدلی اسکات بازی کند، اما چون اسکات هم مشغول ساخت فیلم Gucci «گوچی» خودش است، فینیکس ابتدا در فیلم Disappointment Blvd حضور پیدا خواهد کرد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :