چاپ
صداوسیما جلوی تصویربرداری «تاریکی شب روشنایی روز» را گرفت

30نماایران،با حدود ۱۴ قسمت آماده، سریال «تاریکی شب روشنایی روز» به دلیل عدم تزریق بودجه تعطیل شد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،حجت قاسم زاده اصل کارگردان این سریال در گفت و گو با بانی فیلم خبر از تعطیلی سریال و تحویل وسایل و تجهیزات پروژه داد و افزود: تیم زحمتکش من ۵/۲ ماه حقوق نگرفتند و این بدین معناست که گویا آنها به پروژه پول قرض داده اند.

قاسم زاده اصل که نه در جریان شبکه پخش و نه زمان پخش سریال بود، گفت: تا امروز حدود ۶۳۰ دقیقه تصویربرداری انجام داده ایم و حدود ۱۵۰ دقیقه از کار باقی مانده است. امیدوارم حداقل با تزریق بخشی از دستمزد عوامل این پروژه من بتوانم از خجالت دوستانم که با انرژی و انگیزه در این سریال کنار من بودند دربیایم. کارگردان سریال «یادآوری» افزود: تا امروز بخش های مرتبط به زمان حال سریال را تصویربرداری کرده ایم و از این پس باید وارد فاز گذشته سریال شویم که نیازمند پروداکشن و پیش تولید مجدد است. قطعاً ۱۵۰ دقیقه پایانی زحمت بسیاری خواهد برد و من امیدوارم سریال مان نیمه کاره نماند و ما بتوانیم به سرعت فاز دوم را جلوی دوربین ببریم.

سریال «تاریکی شب روشنایی روز» که پیش از این هم به دلیل مشکلات مالی تعطیل شده بود، در دو برهه زمانی حال و گذشته اتفاق می افتد و داستان بهنام طریقت با بازی فرهاد قائمیان است که جریان روزمره زندگی اش از مدار عادی خارج شده. او مجبور است جواب چرایی مشکلات امروزش را در گذشته پیدا کند.

فرهاد قائمیان، فرخ نعمتی، سام کبودوند، سید مهرداد رضائی، مائده طهماسبی،‌ امیرحسین مدرس، حمیدرضا آذرنگ، بهرام ابراهیمی،‌ بهاران بنی احمدی، مهرداد ضیائی، پرویز پورحسینی، ناصر ممدوح، جلال فاطمی بازیگرانی هستند که در این مجموعه حضور دارند.

عوامل پشت دوربین این سریال عبارتند از مدیر تصویربرداری سهیل نوروزی، طراح صحنه و لباس آیدین ظریف، طراح گریم ایمان امیدواری، مدیر صدابرداری منصور شهبازی، مدیر تولید داوود معدنی، برنامه ریز توماج نورائی، دستیار اول کارگردان حسین خضوعی، گروه کارگردانی آریانا قاسم زاده اصل، نیلوفر کوخانی، تصویربردار محمد فروغی، منشی صحنه لادن رحمتی، مدیر تدارکات عباس کلانتر و… سریال «تاریکی شب روشنایی روز» در ۱۶ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای به قلم حجت قاسم زاده اصل در مرکز گسترش فیلمنامه نویسی رسانه ملی به نگارش درآمده است.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :