چاپ
صحبت‌های جان بردلی درباره فصل آخر سریال بازی تاج و تخت/ حس بلند پروازانه تازه!

30نماایران: با نزدیک شدن به انتشار اولین قسمت از فصل آخر «بازی تاج و تخت» هرگونه صحبت از بازیگران می تواند پیش زمینه ای تازه را برای مخاطب ایجاد کند و به تازگی جان بردلی؛ این بازیگر بریتانیایی درباره تاثیر این سریال بر دنیای تلویزیون بعد از پایان آن سخن گفت.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،فصل آخر سریال محبوب و مورد انتظار «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) کمتر از یک هفته دیگر به‌روی آنتن می‌رود و مصاحباتی با بازیگران این سریال در حال انجام است تا درباره فصل آخر صحبت کنند. جان بردلی یکی از بازیگران این سریال که نقش سمول تارلی را ایفا می‌کند طی مصاحبه با وبسایت خبری Collider اعلام کرده با پایان این سریال، او می‌بیند که «بازی تاج و تخت» کمک کرده تا تلویزیون قوی‌تر عمل کند و در برخی جهات با سینما به رقابت بپردازد. وی در اینباره گفت: برنامه‌های تلویزیونی که پس از «بازی تاج و تخت» ساخته می‌شوند درس‌هایی از آن می‌گیرند؛ اینکه یک برنامه تلویزیونی به چه موفقیت‌هایی دست پیدا می‌کند و چگونه با وجود افراد درست و شرایط مناسب می‌تواند با سینما به رقابت بپردازد. و این بسیار خوب است که بلند پرواز و جاه‌طلب بود. به نظرم این سریال حس بلند پروازانه جدیدی را وارد تلویزیون کرده که قبلاً در آن دیده نمی‌شد. تاکنون هیچ سریالی در این مقیاس بصری وجود نداشته و من فکر می‌کنم تلویزیون دیگر به عنوان پسرعمه‌ مظلوم سینما دیده نمی‌شود. امیدوارم برنامه‌های تلویزیونی آینده این حس قدرت را داشته و به همین اندازه جاه‌طلب و بلند‌ پرواز باشند.

گوئندولین کریستی ایفاگر نقش برین تارث در این سریال نیز طی مصاحبه‌ با کولایدر اعلام کرده که فصل آخر با زحمات و تلاش‌های زیادی همراه بوده است. وی در اینباره می‌گوید: “فصل آخر از هر نظر نسبت به فصل‌های قبلی بی‌نظیر بوده است. ارزش تولیدی این سریال و زحمتی که همه کشیده‌اند تا به چیزی تبدیل شود که در تمام طول این برنامه دیده نشده است. مقیاس تولید این فصل بسیار بزرگ‌تر است.” اولین قسمت از فصل آخر سریال «بازی تاج و تخت» ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ (۲۵ فروردین ۱۳۹۸) از شبکه HBO به‌روی آنتن می‌رود. این فصل شامل ۶ قسمت و یک قسمت ویژه است که در قسمت ویژه شاهد بیشتر بازیگران اصلی در طول این ۸ فصل خواهیم بود و وظیفه میزبانی این قسمت ویژه نیز برعهده کونان اوبراین، مجری و کمدین محبوب هالیوودی خواهد بود.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :