چاپ
شش فیلم سینمایی در فصل آخر «بازی تاج و تخت» ببینید!

30نماایران:مدیر اجرایی شبکه HBO قسمت های فصل هشتم را به فیلم سینمایی تشبیه کرده و فصل آخر را فصلی شگفت‌انگیز می‌داند.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،شبکه HBO در مراسم گلدن گلوب  امسال نیز تیزری از سریال‌های خود در سال ۲۰۱۹ را به نمایش گذاشت که در آن شاهد اولین تصاویر رسمی فصل هشتم این سریال بودیم که دنیای وستروس و وینترفل به همراه دو شخصیت سانسا استارک و دنریس تارگرین را به‌تصویر می‌کشید.

به تازگی مدیر اجرایی شبکه HBO، ریچارد پلپر با وبسایت خبری ورایتی مصاحبه‌ای انجام داده و طی آن اعلام کرده که ۶ قسمت فصل هشتم و فصل آخر این سریال همچون ۶ فیلم سینمایی است. وی اعلام کرده که هر قسمت را دوبار تماشا کرده و با وجود اینکه جلوه‌های ویژه آن هنوز به پایان نرسیده‌، اما بسیار فوق‌العاده و دیدنی بوده است. وی در اینباره گفت: “آن‌ها ۶ فیلم سینمایی ساخته‌اند. زمان تماشای این قسمت‌ها احساس می‌کردم در حال تماشای فیلم هستم.

“سازندگان این سریال، دیوید بنیاف و دی. بی. وایس عملکردی فراتر از انتظار داشته‌اند. تماشای این فصل باعث حیرت و هیجان من شده است. همه برای خلق و داستان‌سرایی فوق‌العاده و جادویی این مجموعه با هم همکاری کردند.” اولین قسمت از فصل هشتم یا به عنوانی فصل پایانی «بازی تاج و تخت» در ماه آوریل ۲۰۱۹ (فروردین الی اردیبهشت ۱۳۹۸) از شبکه HBO به‌روی آنتن می‌رود. این فصل شامل ۶ قسمت و یک قسمت ویژه خواهد بود که در قسمت ویژه شاهد بیشتر بازیگران اصلی در طول این ۸ فصل خواهیم بود و وظیفه میزبانی این قسمت ویژه نیز برعهده کونان اوبراین، مجری و کمدین محبوب هالیوودی خواهد بود. از ستارگان این فصل می‌توان به کیت هرینگتون، امیلیا کلارک، نیکولای کاستر-والدو، لینا هیدی، پیتر دینکلیج، گوئندولین کریستی، ایزاک رایت، سوفی ترنر، میسی ویلیامز، جان بردلی-وست، آلفی آلن، ایان گلن، لیام کانینگهام و روری مک‌کین اشاره کرد.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :