چاپ
شارلیز ترون پشت پرده دعوایش با تام هاردی را فاش کرد!

سینماناب: شارلیز ترون، بازیگر برنده‌ اسکار اخیراً در تاریخچه‌ی شفاهی نیویورک تایمز برای فیلم که هفته‌ی گذشته منتشر شد مشارکت کرده و جزئیات مشاجره با هم‌بازی‌اش "تام هاردی" را فاش کرده و می‌گوید این تنش‌ها از بی‌اعتمادی به "جورج میلر" کارگردان "جاده‌ی خشم" نشأت می‌گرفته است. نیویورک تایمز به تازگی بخش‌های دیگری از گفتگو با ترون را در شبکه‌های اجتماعی منتشر و علت به وجود آمدن جو متشنج در محل فیلمبرداری را از زبان ترون فاش کرده است.

به گزارش سایت سینماناب،علی‌رغم موفقیت زیاد فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» Mad Max:Fury Road و فروش بالای آن، در پشت‌صحنه فیلم، ستارگان آن باهم خوب کنار نمی‌آمدند. ترون در مصاحبه‌ای شایعاتی مبنی بر دعوای او و هاردی را تائید کرد. کارگردان فیلم، جورج میلر George Miller نیز به مجله پیپل People گفته بود که ترون و هاردی اصلاً رابطه خوبی باهم نداشتند.
ترون در مصاحبه‌ای با Esquire، اعتراف کرد که در طول ساخت فیلم خیلی با هاردی دعوا می‌کردند و ازنظر او تقصیر شخصیت هاردی و شرایط سخت فیلم‌برداری بود. «مثل یک مسافرت خانوادگی بود که هیچ‌وقت تمام نمی‌شود. ما مقصدی نداشتیم، فقط ساعت‌ها در بیابان پیش می‌رفتیم و این موضوع بعضی وقت‌ها آدم را کلافه می‌کرد.»
در سال ۲۰۱۷، بازیگر دیگری از فیلم، زویی کراویتز Zoe Kravitz، تنش بین هاردی و ترونز را تائید کرد و شرایط تولید فیلم را مقصر اصلی این اتفاق دانست. «باهم کنار نمی‌آمدند. برای مدت زیادی در بیابان بودیم و به نظرم همه خسته و عصبی شده بودیم و دلمان برای خانه تنگ شده بود. شش ماه فقط شن و بیابان را می‌دیدیم. آدم کلافه می‌شود. فکر نمی‌کنم اختلاف از موضوع مهمی شروع‌شده باشد، کلاً باهم نمی‌ساختند.»

حالا بعد از چند سال ترون در مورد تنش‌های محل فیلمبرداری می‌گوید: “ما فیلمنامه نداشتیم، اجازه دهید از اینجا شروع کنیم. تصاویری در اختیار داشتیم. به عنوان بازیگر، بسیار عصبی‌کننده بود و هر بار که با او جلسه داشتیم باید می‌پرسیدم: “اینجا چه اتفاقی می‌افتد؟” او مردی بسیار دوست‌داشتنی است، و ناگهان در مورد مسائلی حرف می‌زند که هیچ ارتباطی به فیلم ندارد، چرا که او ۳۰ سال در مورد این فیلم فکر کرده. اما در نهایت وقتی از آن جلسات بیرون می‌آمدم با خود می‌گفتم: “هنوز نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد.” حالا که به گذشته نگاه می‌کنم، می‌بینم که باید کمی بیشتر به او اعتماد می‌کردم و این می‌توانست فیلمبرداری را بسیار راحت‌تر کند.”

 ترون به یاد می‌آورد که وقتی از اولین کات سه ساعت و نیمه‌ی “مکس دیوانه: جاده‌ی خشم” را دیده بسیار لذت برده. او می‌گوید: “معمولاً وقتی یک کات طولانی را می‌بینید، می‌گوید: “نه، خدای من، این قسمت باید حذف شود، تکراری است.” اما هیچ‌ چیز در مورد این فیلم به نظر من تکراری نبود و من غرق در آن لحظات شدم. برای اولین بار در دوران بازیگری‌ام احساس کردم در فیلمی بازی کرده‌ام که می‌توان گفت اریجینال است. جورج استاد است و همه‌ی این‌ها در ذهن اوست.”

“مارگارت سیکسل” در پاسخ به این پرسش که چه چیزی از آن کات سه ساعت و نیمه حذف شده که فیلم را به دو ساعت رسانده می‌گوید بسیاری از آن لحظات بازی غیرقابل‌پیش‌بینی “تام هاردی”: “تام کمی زیاده‌روی کرده بود. حتی در تعقیب و گریز پایانی، سعی کرد طنزی به فیلم اضافه کند و ما مجبور شدیم آن را حذف کنیم تا لحن جدی شود.”

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :