چاپ
سرنوشت سیمرغ های مرجوعی به کجا رسید؟!

سینماناب(۳۰نماایران): در حالی پنج سیمرغ برای فیلم "روز صفر" در نظر گرفته شد که ملکان به همراه کلیه عواملش، مراسم اختتامیه را تحریم کردند اما حالا افکار عمومی علاقه مند است درباره سرنوشت #سیمرغ_های_مرجوعی بداند!

به گزارش سایت سینماناب(۳۰نماایران)، روز گذشته ابراهیم داروغه زاده که شب اختتامیه به مجری مراسم گفته بود، عوامل “روز صفر”در ترافیک هستند اما در نهایت روز گذشته به تحریم ملکان اعتراف کرد ولی توضیح نداد که سرنوشت سیمرغ های مرجوعی به کجا خواهد رسید!

براساس این گزارش،دو سناریو برای سیمرغ های مرجوعی مطرح است: ۱) آیا سیمرغ های مرجوعی با اسنپ و تپسی ارسال شده است و تحریم کنندگان جوایز را دریافت کردند و رسید دادند که می توان در راستای سیاست شفاف سازی نامه های سازمان سینمایی منتشر شود !

۲) آیا دبیر جشنواره با توجه به تحریم، پنج سیمرغ مرجوعی را در دبیرخانه فجر جهت صرفه جویی در هزینه های سال آینده نگهداری خواهد کرد؟!

آقای داروغه زاده که یک روز بعد از اختتامیه از شفاف سازی گفتند، می توانند به این دو پرسش کلیدی پاسخ شفاف دهند که تکلیف این سیمرغ های مرجوعی در برابر تحریم کنندگان اختتامیه چطور خواهد بود! 

 

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :