چاپ
ساخت سریال وسترن آقای تارانتینو جدی شد

سینماناب(30نماایران): به تازگی کوئنتین تارانتینو، کارگردان نام‌آشنای هالیوودی با وبسایت خبری ددلاین مصاحبه‌ای داشته و طی آن اعلام کرده که قرار است سریال اسپین‌آفی با محوریت داستانی وسترن از فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» (Once Upon A Time In Hallywood) بسازد و عنوان آن «Bounty Law» خواهد بود.

به گزارش سایت سینماناب (۳۰نماایران)،کسانی که فیلم جدید تارانتینو را تماشا کرده‌ باشند، می‌دانند که در این فیلم شخصیت ریک دالتون با نقش‌آفرینی لئوناردو دی‌کاپریو در دوره‌ای از فعالیت هنری خود، ستاره تلویزیونی سریال «Bounty Law» بوده است. با وجود اینکه این سریال وجود خارجی ندارد، تارانتینو قصد دارد تا مینی‌سریالی از آن بسازد و نویسندگی و کارگردانی این مینی سریال نیز خود برعهده گرفته است.

وی دراینباره گفت: “سکانس‌های مربوط به Bounty Law در روزی روزگاری در هالیوود نشان می‌دهد که به ساخت سریال‌های وسترن علاقه دارم اما این پروژه حدود ۱ سال و نیم زمان خواهد برد. فیلم روزی روزگاری در هالیوود نگاه کوتاهی به این سریال داشت کماکان که من بخش‌های مخصوص این سریال را جزئی از این فیلم نمی‌بینم و از این زاویه که ریک دالتون در حال ایفای نقش جیک کیهیل بود، به آن نگاه نمی‌کنم. این سکانس‌ها و صحنه‌ها قرار بود حال و هوایی جدا از فیلم داشته باشند و کاملا در اختیار شخصیت کیهیل باشند.” طبق شایعات منتشر شده قرار است نسخه طولانی‌تر و ۴ ساعته‌ای از فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» منتشر شود؛ فیلمی که جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم کمدی سال ۲۰۱۹ را به خود اختصاص داد و بسیاری بر این باورند که عملکرد پررنگی در مراسم اسکار امسال خواهد داشت.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :