چاپ
رسانه های تصویری و رادیویی جایشان در ملت نیست؟! / پرسش چند ماه پیش سینماناب را میرزاخانی هم نتوانست پاسخ دهد!

سینماناب (30نماایران): در حالی که نه روز تا آغاز جشنواره فیلم فجر باقی مانده است و پردیس ملت برای سومین سال پیاپی به عنوان سینمای رسانه ها معرفی شده است، برخلاف سالهای گذشته که در طبقه مثبت دو آن محلی برای غرفه های برنامه تلویزیونی، اینترنتی و رادیویی در نظر گرفته شده بود امسال جایش را به غرفه های باقالی پلو با گوشت و مرغ داده است.

به گزارش سایت سینماناب (۳۰نماایران)، طی ماه های اخیر بود که خبری در سینماناب با تیتر پردیس ملت با فودکورت برای جشنواره آماده می شود! را منتشر کردیم و وضعیت پردیس ملت را جدای از معضل پارکینگ، برای رسانه های تصویری و رادیویی غیر استاندارد خواندیم، اتفاقی که مدیرعامل تصویر شهر هم در نشست خبری امروزش به آن اشاره کرد.

هاشم میرزاخانی؛ مدیرعامل موسسه تصویر شهر در پاسخ به این سوأل که برای برنامه های رادیویی و تلویزیونی جشنواره فجر چه کاری انجام دادید گفت: این پرسشی است که دوستان جشنواره باید برنامه ریزی کنند؛ تصور ما این است که می توان این مسأله را حل کرد. 

گفتنی است، در حالی طبق تصور آقای میرزاخانی این مساله قابل حل است که دیگر در طبقه مثبت دو پردیس ملت، فضای پرتی وجود ندارد تا برای غرفه های رسانه ها در نظر گرفته شود! و با توجه به زمان باقی مانده باید دید که چالش دیگر مسعود نجفی و ستاد برگزاری برای جشنواره فیلم فجر چه خواهد بود.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :