چاپ
در سکوت مهران مدیری / عضو شورای نظارت صداوسیما دریافت وام مجری «دورهمی» را تایید کرد

30نماایران: یک عضو شورای سیاست گذاری سازمان صداوسیما در گفتگو با ایسنا گفت:آقای مهران مدیری وامی گرفته و ظاهرا اقساطش را پرداخت کرده است، اما اینکه آیا ایشان در دریافت وام از رانت استفاده کرده و کار خلاف ضابطه‌ای در این زمینه انجام شده یا خیر، موضوعی است که قابلیت رسیدگی دارد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، با اعلام دریافت وام دومیلیاردی مهران مدیری از موسسه ثامن الحجج و شکایت مدیری از روزنامه شرق به دلیل انتشار این خبر و سکوتی که این روزها مجری برنامه «دورهمی» که همواره با انتقاد از دولتمردان و همچنین موسسات مالی و اعباری در برنامه اش مورد توجه قرار می گرفت اما امروز خود با سکوتش به اخباری که علیه اش منتشر می شود دامن می زند.

براساس این گزارش،غلامرضا کاتب عضو شورای نظارت بر صداوسیما گفت:آقای مهران مدیری وامی گرفته و ظاهرا اقساطش را پرداخت کرده است، اما اینکه آیا ایشان در دریافت وام از رانت استفاده کرده و کار خلاف ضابطه‌ای در این زمینه انجام شده یا خیر، موضوعی است که قابلیت رسیدگی دارد، در غیر این صورت اگر ایشان وامی گرفته که قسطش را هم پرداخت می‌کند تخلفی رخ نداده است.

این نماینده مجلس اظهار کرد: آنچه روزنامه شرق به آن پرداخته باعث شده بخشی از صداوسیما و مجری‌های این سازمان زیر سوال بروند. طبیعتا اگر به آقایان مدیری و علیخانی به عنوان شخص، اتهاماتی مطرح می‌شد صداوسیما نباید درگیر این قضیه می‌شد اما اینکه به آقای علیخانی در صداوسیما فرصت دفاع داده شده به خاطر زیر سوال رفتن بخشی از صداوسیما بود.

کاتب اظهار کرد: روزنامه شرق عملا صداوسیما و برنامه‌های آن را مورد اتهام قرار داده و در صورتی که موضوع صداوسیما مطرح نبود، قاعدتا سازمان وارد این موضوع نمی‌شد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، اینکه در تلویزیون و صفحات مجازی ویدیویی از متهم پرونده ثامن الحجج منتشر شد که مدیری برای ساخت فیلم دومیلیارد وام گرفته است با نگاهی به کارنامه مدیری شاهد یک فیلم به نام «ساعت ۵ عصر» هستیم که تمام و کمال آن توسط اول مارکت، اسپانسر دورهمی سرمایه گذاری شده بود.

ایسنا

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :