چاپ
درام معمایی «پسرکشی» محمدهادی کریمی اکران آنلاین می شود

سینماناب: در تازه ترین اتفاق اکران انلاین بعد از فیلم های خروج،حکایت دریا و کشتارگاه که در اکران آنلاین به نمایش درآمدند، حالا از روز یکشنبه 15 تیرماه ساعت 20:00 درام معمایی محمدهادی کریمی که قرار بود در نوروز 99 به نمایش دربیاید و به دلیل کرونا اکران آن متوقف شد روی دو پلتفرم فیلمیو و نماوا اکران آنلاین می شود.

به گزارش سایت سینماناب،«پسرکشی» آخرین ساخته محمدهادی کریمی و به تهیه‌کنندگی صادق یاری تازه‌ترین فیلم متقاضی اکران آنلاین است که از روز یکشنبه ۱۵ تیرماه در ساعت ۸ شب در دو سرویس‌وی‌اودی فیلیمو و نماوا اکران خواهد شد.

«پسرکشی» ششمین فیلم محمدهادی کریمی است که بعد از کمدی انسانی در شهرهایی چون تهران ، قزوین و کاشان جلوی دوربین رفت.

ششمین ساخته ی محمد هادی کریمی ، داستانی معمایی از پیچیدگی های روابط خانواده ای است که به خاطر یک باور غلط ، دهه ها دچار بحران هستند.

ژاله صامتی، آرمان درویش، بهاره کیان افشار ، نسیم ادبی، فرخ نعمتی ، گلوریا هاردی، صحرا اسداللهی، زینب قادری، با حضور لیلا زارع و لیلا اوتادی  با معرفی  شهناز نصرتی و سهیل قاصدی از بازیگران این فیلم هستند.

همچنین مدیریت تصویر، صدای همزمان، چهره پردازی،  صحنه و تولید بر عهده حسن کریمی، عباس رستگارپور ، شهرام خلج ، حمید بخشی و حمید  غفاریان بوده و صادق یاری  تهیه کننده این اثر می باشد.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :