چاپ
حقایق جنجالی جدید درباره مرگ مرلین مونرو/ نقش جان اف کندی یا بردارش در سقط جنین!

سینماناب: حقایق جدیدی درباره مریلین مونرو، ستاره سینمای کلاسیک جهان منتشر شده است. حقایق جدید حاکی از آن است که مریلین مونرو چند هفته بعد از ملاقات با جان اف‌کندی یا برادر او رابرت کندی، با مصرف بیش از اندازه مواد مخدر سقط جنین کرده است.

به گزارش سایت سینماناب،روزنامه دیلی میل انگلستان، مریلین مونرو فرزندی را که از خانواده کندی بود سقط کرده است. گفته می‌شود او به سبب اینکه رئیس جمهور آمریکا قصد نداشت همسر اول خود را ترک کند، دچار افسردگی شدید شده بود.

این اطلاعات در کتاب جدید مؤلفی به نام فرد لورنس جویلز تحت عنوان “نورما جین: زندگی مریلین مونرو” آمده که قرار است در روز سه شنبه جاری منتشر شود.

در افشاگری‌های کتاب آمده که به احتمال زیاد مریلین مونرو در ۲۰ ژوئیه سال ۱۹۶۲ میلادی به طور مخفیانه به بیمارستان سیدذر لس‌آنجلس رفت تا سقط جنین کند و به بارداری خود پایان بدهد.

نکته‌ی فضاحت‌بار ماجرا در این است که مشخص نیست فرزند پسر سقط شده نتیجه رابطه مریلین مونرو با جان کندی و یا برادر او باشد. به هر حال او در چهارم آگوست قبل از مرگش با رابرت تماس تلفنی گرفت و در حالیکه حالش به وخامت رفته بود، او را از سقط جنین خود آگاه کرد.

گفتنی است رابرت فرانسیس “بابی” کِنِدی معروف به آراف‌کی، سیاست‌مدار اهل آمریکا بود. او از سال ۱۹۶۵ تا هنگام ترورش در سال ۱۹۶۸، سناتور نیویورک در سنای آمریکا و پیش از آن از سال ۱۹۶۱ تا ۱۹۶۴ در دولت‌های برادر بزرگترش جان اف کندی و لیندون جانسون، دادستان کل ایالات متحده بود. او در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۹۶۸ آمریکا رقابت کرد. در جریان مبارزات انتخاباتی، لحظاتی بعد از پیروزی در ایالت کالیفرنیا در آشپزخانه هتل آمباسادور شهر لس‌آنجلس، هدف گلوله‌ی سرحان سرحان دانشجوی ۲۴ ساله‌ی شهروند اردن قرار گرفت و به مانند برادر بزرگ‌ترش کشته شد.

برخی بر این باورند که برادران کندی در مرگ مشکوک مریلین مونرو ستاره سینمای هالیوود دست داشته‌اند زیرا مریلین مونرو درباره خانواده کندی خیلی چیزها می‌دانست و تهدید کرده بود که همه چیز را برملا می‌کند.

مووی

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :