چاپ
تهدید بازیگر «یوسف پیامبر»/ من سکوت نخواهم کرد!

30نماایران: کتایون ریاحی؛بازیگر نقش زلبخا در مجموعه تلویزیونی «یوسف پیامبر» نسبت به پخش نشدن برنامه «دورهمی» با حضورش واکنش تندی را نسبت به تلویزیون نشان داد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران،طبق شنیده ها برنامه «دورهمی» با حضور کتایون ریاحی به دلیل نوع پوشش این بازیگر از سوی ناظر کیفی به فاصله ساعتی مانده تا پخش منتفی شده است و این دومین بار است که بعد از ناصر ملک مطیعی، پخش آن دچار مشکل می شود.

براساس این گزارش، این بازیگر هم که با نقش زلیخا بیشتر در یادها مانده است در یادداشتی اعتراضش را به تلویزیون علنی کرد و به نوعی تهدید کرد:

با عرض سلام و احترام
اینجانب کتایون ریاحى از طریق این پیام مکتوب رسماً به شما اعلام میدارم به هیچ عنوان با پخش قسمت مربوط به خود در برنامهء دور همى در ساعاتِ باز پخش و تکرارِ این برنامه از شبکهء نسیم صداو سیماى جمهورى اسلامى ایران رضایت نداشته و صورت پخش، شکایت خودرا از طریق مراجع ذى صلاح و قانون پیگیرى خواهم کرد.مگر اینکه در ساعت عُرف و معمولِ برنامه، همچون روالِ همیشگى ، پخش و در ساعاتِ مقرر تکرار، باز پخش شود.لذا با توجه به عدم پاسخگویى آقایان مسئول در برنامه از جمله تهیه کننده ،کارگردان، ، مجرى و مدیر شبکه، و با توجه به شرایط دشوار شخص بنده در زمان حضور و ضبط برنامه وبا در نظر گرفتن مناسبتِ مبارکِ این روز و نیتِ خیر اینجانب نسبت به هموطنانم، هرگونه اعمالِ نظر و انجامِ امرى غیر از این خواستهء به حق، به منزلهء حقنهء اجحاف به میهمان برنامه تلقى خواهد شد و من سکوت نخواهم کرد.امید است بیش از اینها شاهد رفتار حرفه اى در برنامه اى با اینمیزان مخاطب باشیم. رسانهء ملى جاى آزمون و خطاى مدیریت نیست…صداى یک ملت است. نبرید از بُن ، نفس هارا…

کتایون ریاحی

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :