چاپ
تلاش برای پررنگ کردن نقش خانه سینما در دوران انفعال / تنزل جایگاهی به یک نهاد واسطه گر

سینماناب: در حالی که بسیاری از سینماگران در دوران سخت گرانی فراگیر کشور و کرونا، در انتظار دریافت هنر کارت هستند اما انتشار یک سند با مهر غیرقابل انتشار از سوی مدیرعامل خانه سینما نشان از کارشکنی این نهاد در دریافت هنرکارت سینماگران حکایت دارد.

به گزارش سایت سینماناب،در هفته‌های گذشته صندوق اعتباری هنر با دریافت اطلاعات کامل اعضای صندوق و تاکید بر دریافت نشانی دقیق و کدپستی، وعده این را داد که به زودی هنرکارت برای اعضا پست خواهد شد.با این حال عدم ارسال هنرکارت برای سینماگران با مراجعه آنها به بانک عامل هنرکارت-که هنوز روشن نشده چرا بانک آینده است؟؟- روبرو شد.

براساس این گزارش، در شرایطی که سینماگران به بانک آینده برای پی گیری هنر کارت مراجعه کردند با این وعده مواجه شدند که قرار است این کارت ها به آدرس پستی داده شده ارسال شود، اتفاقی که تاکنون محقق نشده است و طبق سند منتشر شده از سوی سینماروزان نشان از مانعی است که خانه سینما پیش پای اهالی سینما قرار داده است.

سند واسطه‌گری غیرقابل انتشار خانه سینما در توزیع هنرکارت

منوچهر شاهسواری در بند اول نامه‌ای که برچسب «غیر قابل انتشار» روی آن خورده است، خطاب به روسای صنوف آورده: هنرکارت توسط خانه سینما و با محوریت روسای محترم دریافت و توزیع می‌گردد!

اینکه چه اصرای است که خانه سینما در دوران انفعالش نام خود و روسای صنوف را در ارائه هنر کارت کلیدی کند از چند دوره مدیریتی می آید که در آن کارآمدی و تکیه بر الگوهای تازه دیده نمی شود.

 

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :