چاپ
تلاش برای حفظ میز نقد «هفت» با عذرخواهی ها و عقب نشینی / فراستی این بار به هر قیمتی ادامه می دهد!

30نماایران: مسعود فراستی؛ منتقد وابسته به رسانه ملی که مدتی است با آغاز برنامه «هفت» دوباره به میز نقد بازگشته است و با نقدهایش به شکل دیگری حاشیه ساز شده است و تنها دلیل برای داغ ماندن خبرهای این برنامه را به تنهایی به دوش می کشد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، مسعود فراستی که با تعطیلی برنامه «هفت» سراغ شغل کافه داری رفت و از آن سوی یک مجله منتشر کرد که به دلیل عدم استقبال از ماهنامه به فصل نامه تبدیل شد و تنها در چند کیوسک مطبوعاتی هم عرضه می شود، مجدد به برنامه هفت بازگشته است و میز نقد را بدون حضور مجری برنامه پیش می برد و در دوران بی مخاطبی این برنامه به لطف شبکه های مجازی توانسته برای برنامه و خودش حواشی ایجاد کند و ر خلاف عادت های سابقش، از دو فیلم وابسته به رنج کشان هم حمایت جدی کرده است.

براساس این گزارش،مسعود فراستی بعد از انتقادها به حملاتش در برنامه «هفت» علیه فیلم «شبی که ماه کامل شد»  باز هم بر مواضعش پافشاری کرد.

او با انتشار ویدئویی گفت: «مردم بلوچستان پاره تن ایران هستند.»

اما در جواب اتهام توهین به خاندان ریگی که از سوی محمدحسین قاسمی به او مطرح شده بود گفت: «این فیلم بد و ضد ملی است.»

مسعود فراستی در این ویدئو گفت:«مثل اینکه نقد فیلم «شبی که ماه کامل شد» دربرنامه «هفت» جمعه گذشته(۱۴ تیر) دست‌آویزی شده است برای یک عده‌ای، روشن است من به هیچ وجه به طایفه بزرگ ریگی، که محترم و مظلوم هستند، جسارتی نکردم. علیه قوم بلوچ که پاره تن ما هستند و حتی پاره تن این کشور عزیز، مطلقا جسارتی نکردم. خوب است که یکبار دیگر بگویم؛ به نظر من فیلم «شبی که ماه کامل شد» یک فیلم ضد ملی، ضد انسانی و ضد نیروهای امنیتی ما است که در دفاع از مرز و بوم ما، شبانه‌روز کار می‌کنند.»

 

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :