چاپ
تغییرات اول مارکت به انتصاب مهران مدیری به عنوان تهیه کننده «دورهمی» ختم شد / آیا تلویزیون درباره این تصمیم شفاف سازی می کند؟!

سینماناب: در حالی که طی روزهای گذشته شنیده می شد که اول مارکت درحال تغییر و تحول اساسی است اما آنچه که به بیرون درز کرده است به حذف کامل مصطفی احمدی برمی گردد که وی تهیه کننده دیگر محصول این شرکت یعنی فیلم سینمایی «درخت گردو» محمدحسین مهدویان هم بود که با حضور مهران مدیری ساخته شد اما حالا خبر می رسید که مهران مدیری تهیه کننده برنامه «دورهمی» محصول اول مارکت شد.

به گزارش سایت سینماناب، در گذشته که اسپانسرهای سوپرمیلیاردی مانند اول مارکت وجود نداشت، کلیه برنامه های تلویزیونی با نظارت سازمان صداوسیما در تولید و پخش همراه بود اما حالا این شرکت های اسپانسرینگ هستند که برای تلویزیون ملی خط مشی تعیین می کنند و عوامل را می چینند.

شرکت اول مارکت که فعالیت خود را در حوزه اپلیکیشن از سال ۱۳۹۳ آغاز کرد یکی از اسپانسرهای مهم برنامه‌های تلویزیونی است. 
مهران مدیری از برنامه‌سازان طرف توجه اول مارکت با تولید برنامه «دورهمی»، توانست فیلم سینمایی خود «ساعت۵عصر»، را هم با پول این فروشگاه بزرگ اپلیکیشنی بسازد!

بر اساس اطلاعات سایت اول مارکت، فعالیت‌های این شرکت در سینما و تلویزیون به این شرح است:
برنامه: دورهمی / مجری: مهران مدیری / شبکه: نسیم
برنامه: حالا خورشید / مجری : رضا رشیدپور / شبکه : سه
برنامه: ویژه شب یلدا / مجری: فرزاد حسنی / شبکه: سه
فوتبال : دربی استقلال – پرسپولیس سال ۹۵ / شبکه سه
برنامه: امروزی ها / مجری: پدرام کریمی / شبکه: یک

اول مارکت که در میان شرکت‌های هم عرض خود، بیشترین سهم را در «پول» گذاشتن در برنامه‌های تلویزیونی و سینما دارد در دوره جدید فعالیت‌اش تغییراتی عمده‌ای را ایجاد کرده که مهم‌ترین این تغییرات، کنار رفتن مصطفی احمدی رابط مالی و تهیه‌کننده معتمد اول مارکت است.

شنیده می شود سید مصطفی احمدی پس از چند همکاری مستمر با مهران مدیری در آثاری چون “پنج عصر” ، “هیولا” و حتی فیلم” درخت گردو” (در مقام بازیگر و تهیه کننده ) و همکاری مستمر با  مهران مدیری در برنامه “دورهمی” از این برنامه جدا شده است  تا از این پس احتمالا  مهران مدیری خودش تهیه کنندگی برنامه دورهمی را برعهده بگیرد.

گفتنی است، مهران مدیری از ابتدا قرار بود تنها، مجری برنامه دورهمی باشد اما بعد از اجرا، وظیفه کارگردانی را به اختیار گرفت و حالا همزمان تهیه کننده هم از سوی اول مارکت منصوب شد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :