چاپ
تبعات توهین روی آنتن زنده/ پیشکسوت بی ادب ممنوع التصویر شد

30نماایران: مدیران صداوسیما نسبت به توهین های یک پیشکسوت بی ادب پرسپولیس و عدم توان مجری و هم صدایی با مهمان، تصمیم های به موقعی را اتخاذ کردند.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، در برنامه گذشته «من و شما» که از شبکه شما پخش شد، نسبت های تحقیر آمیز و بی ادبانه ای از سوی مهمان برنامه به تیم استقلال تهران و مربی و دروازه بان آن از سوی یک بازیکن از یاد رفته یعنی مهرداد میناوند خطاب قرار داده شد که با واکنش علی منصوریان مواجه شد که وی اعلام کرد که از میناوند به دلیل بی ادبی روی آنتن زنده شکایت خواهد کرد.

براساس این گزارش، وامنش های در فضای مجازی نسبت به میناوند و مجری کم تجربه که پیشکار احسان علیخانی محسوب می شود و به تازگی اجرای یک برنامه زنده را برعهده گرفته هم مطرح شد به طوری که گوینده شبکه خبر و گزارشگر برنامه ۹۰ هم با انتشار پست در اینستاگرام نسبت به عدم دانش و تسلط مجری تازه کار انتقادات جدی را بیان کردند که این واکنش ها مدیران صداوسیما را مجاب کرد که مهرداد میناوند را از حضور در برنامه های تلویزیون ممنوع التصویر کند و آرش ظلی پور هم تا اطلاع ثانوی ممنوع الکار شدند.

گفتنی است، سابقا علی ضیا هم در یک رستوران رفتارهای عجیب و به دور از شانی از خود در برابر استقلال انجام داده بود که با بخشش سرمربی وقت استقلال وی توانست به شغل خود برگردد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :