چاپ
تاریخ اکران فیلم «بی‌نهایت» با بازی کریس ایوانز مشخص شد

30نماایران: کمپانی پارامونت پیکچرز اعلام کرد فیلم «بی‌نهایت» (Infinite) با نقش‌آفرینی کریس ایوانز در تاریخ ۷ آگوست ۲۰۲۰ (۱۷ مرداد ۱۳۹۹) به‌روی پرده‌های سینما می‌رود.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، این کمپانی همچنین تاریخ اکران فیلم «سفر به آمریکا ۲» (Coming to America 2) با بازی ادی مورفی را تغییر داده و این فیلم در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۸ آذر ۱۳۹۹) به‌ اکران در می‌آید. با این تغییر این فیلم باید با قسمت دوم «آواتار» (Avatar 2) جیمز کامرون در گیشه به رقابت بپردازد اما دیزنی به تازگی اعلام کرده که تاریخ اکران این فیلم با یک سال تاخیر همراه خواهد بود. آنتونی فوکوآ کارگردانی «بی‌نهایت» را برعهده خواهد داشت و از جمله تهیه‌کنندگان این فیلم می‌توان به لورنزو دی بوناونتورا، مارک واهرادیان و جان زائوزیرنی اشاره کرد. فیلمنامه این فیلم نیز به قلم جان لی هنکاک و ایان شور نوشته خواهد شد که اقتباسی از رمان «The Reincarnationist Papers» اریک مایکرانز خواهد بود.

داستان این فیلم درباره زنان و مردانی است که در طول قرن‌های مختلف تجدید حیات کرده تا با فردی دیوانه که قصد نابودی دنیا را دارد، مبارزه کنند. سرنوشت سیاره به دستان مردی با بیماری اسکیزوفرنی (با بازی کریس ایوانز) است که خاطرات و رویاهایش مربوط به زندگی‌های بی‌شماری در گذشته است. کریس ایوانز اولین بار در سال ۲۰۱۱ و در فیلم «کاپیتان آمریکا: اولین انتقام‌جو» (Captain America: The First Avenger) دنیای سینمایی مارول نقش کاپیتان آمریکا را ایفا کرد و از آن موقع تا به امروز و آخرین بار در فیلم «انتقام‌جویان: پایان بازی» نقش این شخصیت ابرقهرمانی را ایفا کرد. شما نیز اگر نظری داشتید با ما در میان بگذارید.

فیلم۲

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :