چاپ
بعد از پیام “می‌توانید با مهربانی آنان را به قتل برسانید” فرانسیس آندروود / سومین شاکی «کوین اسپیسی» هم درگذشت!

سینماناب (30نماایران): آری بِن نویسنده نروژی و یکی از افرادی که کوین اسپیسی را به سوء‌رفتار اخلاقی متهم کرده بود به زندگی خود پایان داد.

به گزارش سایت سینماناب (۳۰نماایران)، کوین اسپیسی که چند روز قبل با انتشار ویدیویی با همان شمایل شخصیتی فرانسیس آندروود «خانه پوشالی» به بهانه تبریک کریسمس، گفت: شما که واقعاً فکر نمی‌کردید فرصت تبریک گفتن کریسمس را از دست بدهم؟ سال نسبتاً خوبی بود، و من خوشحالم که سلامتی‌ام را به دست آورده‌ام. به یمن این اتفاق، تغییراتی در زندگی‌ام به وجود آورده‌ام و از شما هم دعوت می‌کنم که به من بپیوندید.

وی افزود:همین‌طور که وارد سال ۲۰۲۰ می‌شویم، می‌خواهم حمایت خودم را از خوبی اعلام کنم. بله، می‌دانم که با خود چه فکری می‌کنید. جدی می‌گوید؟ خیلی جدی می‌گویم. آنقدرها سنگ‌دل نیستم، باور کنید. از این به بعد وقتی به شما بدی کردند، می‌توانید مانند همیشه به حمله ادامه دهید. اما می‌توانید دست از روی ماشه بردارید و عملی غیرمنتظره انجام دهید. می‌توانید با مهربانی آنان را به قتل برسانید.

به فاصله چند روز بعد از انتشار این ویدیو از سوی کوین اسپیسی، حالا خبر دیگری آمده که شاکی این بازیگر دست به خودکشی زده است.

آری بن» که بین سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۶ همسر شاهزاده «لوئیس مارتا» نروژ بود در حالی در سن ۴۷ سالگی دست به خودکشی زد که در سال ۲۰۱۷ طی یک مصاحبه رادیویی از تجربه برخورد با «کوین اسپیسی» بازیگر آمریکایی در یک مراسم صحبت کرده بود و او را به سوء‌رفتار اخلاقی متهم کرده بود.

«اسپیسی» در زمان مطرح شدن این صحبت‌ها واکنشی به این اتهامات نشان نداد.

«اسپیسی» که در سال ۲۰۰۰ برای بازی در فیلم «زیبای آمریکایی» موفق به کسب جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد شد؛ اولین‌بار در سال ۲۰۱۷ توسط «آنتونی رپ» متهم به سوءرفتار اخلاقی در سال ۱۹۸۶ شد؛ اتفاقی که برای «اسپیسی» بسیار گران تمام شد و باعث شد او از نقش سریال معروف «خانه پوشالی» و همچنین فیلم «همه پول دنیا» ساخته «ریدلی اسکات» کنار گذاشته شود. این بازیگر در انتها از رفتار خود عذرخواهی کرد و بعد از آن نیز نزدیک به ۲۰ نفر مدعی شدند هدف سوء رفتارهای اخلاقی او قرار گرفته‌اند.

«اسپیسی» برنده دو جایزه اسکار برای فیلم‌های «مظنونین همیشگی» و «زیبای آمریکایی» است و تاکنون ۱۰ بار نامزد «امی» شده است. او همچنین در کارنامه‌اش جایزه‌های مهم دیگری همچون «گلدن گلوب»، «تونی» و «بفتا» را ثبت کرده است.

پس از «لیندا کالکین» و یک شاکی ناشناس، «آری برن» سومین متهم‌کننده «کوین اسپیسی» است که امسال درگذشته است.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :