چاپ
بعد از فرار رو به جلو ابوالحسن داودی / موسسه سوره پخش «هزارپا» را به ریز موج واگذار کرد

30نماایران: هفته گذشته با انتشار قسمت اول فیلم سینمایی «هزارپا» در نمایش خانگی موجب اعتراض بسیاری از خریداران این فیلم و رسانه ها واقع شد به طوری که با فراگیر شدن این خبر و خطر اپیدمی شدن آن، بسیاری از کسانی که قصد خرید نسخه خانگی این فیلم را نداشتند از آن منصرف شدند.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، ابوالحسن داودی؛ کارگردان و یکی از شرکای «هزارپا» با انتشار یادداشتی تقصیر این اتفاق را به متولیان وزارت ارشاد انداخت، اتفاقی که با واکنش مدیران نمایش خانگی مواجه شد و انتشار دو نسخه ای این فیلم سینمایی را با خواست تهیه کننده و کارگردان اعلام کردند.

براساس این گزارش، این اظهار نظر ابوالحسن داودی در حالی منتشر شد که وی پیش از انتشار «هزارپا» در مصاحبه ای اعلام کرده بود که قصد دارد تا این فیلم را به صورت مینی سریال منتشر کند و این تصمیم از ابتدا توسط وی گرفته شده بود اما او با انتشار این یادداشت به دنبال بیرون کشیدن خودش از این تصمیم بود.

همزمان با پخش این فیلم اعتراض‌هایی از سوی مردم و رسانه‌ها نسبت به قیمت فیلم و دو قسمتی شدن آن مطرح شد که پاره ای از انتقادها متوجه موسسه هنرهای تصویری سوره وابسته به حوزه هنری بود. همچنین در این فاصله سازمان سینمایی نیز اعلام کرد که مجوز این شکل عرضه محصول را نداده است.

حالا سوره در خبری اعلام کرد که امتیاز پخش نمایش خانگی فیلم «هزارپا» به موسسه ریز موج واگذار شده است و در این باره هیچ مسئولیتی متوجه موسسه هنرهای تصویری سوره  نیست.

علیرضا اقبالی مدیر بازرگانی موسسه ریزموج نسبت به حواشی مطرح شده گفت: نسخه نمایش خانگی فیلم با نسخه سینمایی فیلم «هزارپا» متفاوت است. ما در نمایش خانگی توانستیم نسخه اصلی کارگردان را که ۲۰۵ دقیقه است پخش کنیم.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :