چاپ
بعد از عذرخواهی مهناز افشار به خاطر بازی در «مهمانخانه ماه»؛ حالا حمله تهیه کننده این فیلم به او! / شما سوسن تسلیمی نیستید که…

سینماناب: چندی پیش مهناز افشار بازیگر مهاجرت کرده سینما در یادداشتی که در توییتر منتشر کرد به خاطر بازی در فیلم سینمایی «مهمانخانه ماه نو» که در اکران آنلاین عرضه شد، ابراز پشیمانی کرد.

به گزارش سایت سینماناب به نقل از بانی فیلم، سرمایه‌گذار این فیلم در یادداشتی نسبت به این موضع‌گیری مهناز افشار واکنش نشان داده است.

این یادداشت را بخوانید:

خانم افشار به دلیل غرض‌ورزی شخصی به تمامی عوامل یک فیلم پرخرج و پرزحمت توهین کردند. کاش مردم آگاه باشند و بدانند یک فیلم سینمایی متشکل از عوامل جلوی دوربین و پشت دوربین است. این که یک بازیگر دستمزدش را بگیرد و به فکر خروجی کار و بازگشت سرمایه‌ی فیلم نباشد، به دور از شرافت است. خانم افشار با این توییت زننده ثابت کردند مردم ایران برایشان چه حکمی دارند.

خانم افشار!

شما تنها بازیگر این فیلم نبوده اید که این چونین خودخواهانه تصور کرده‌اید با تبلیغ منفی می‌توانید تیشه به ریشه‌ی زحمات دیگر عوامل بزنید. مشکل شما از آنجا آغاز شد که مونای مهمانخانه خوش درخشید. نقش شما به عنوان یک مادر تأثیرگذار بود اما با عذرخواهی‌تان ثابت شد که شما تنها نقش بازی کرده‌اید. شما سوسن تسلیمی نیستید که تصور کرده‌اید در خارج از وطن هم می توانید هنرمند باقی بمانید. مردم ایران شما را به اینجا رسانده‌اند. لاله مرزبان، علی شادمان، نسیم ادبی، مریم بوبانی، جواد یحیوی و دیگر بازیگران ایرانی در این فیلم خوش درخشیده اند، شما هم مادری تأثیرگذار بودید که با عذرخواهی‌تان ثابت کردید بازی کردن در همان نقش های گیشه پسند را ترجیح می‌دهید. امیدوارم آخرین خاطره‌ی وطنی‌تان در ذهن ایرانی ها همین نوشین مهمانخانه بماند تا خود واقعی‌تان. کاش مردم و مسیٔولین بدانند عدم رفتار صحیح یک بازیگر نباید به دیگر عوامل ضربه ای وارد کند.

با سپاس بی‌کران از دست اندرکاران فیلم مهمانخانه ی ماه نو، که با این حرکت خانم افشار خستگی در تن‌شان ماند.

به عنوان یک زن ایرانی، بنده از شما عزیزان بزرگوار عذرخواهی می‌کنم.

*سرمایه‌گذار فیلم «مهمانخانه ماه نو»

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :