چاپ
بعد از ابراز عشق به فیلم جدید تارانتینو / جان تراولتا به «روزی روزگاری هالیوود» ایراد گرفت!

سینماناب: جان تراولتا؛ بازیگر شناخته شده سینماکه ۲۵ سال پیش با سیمایی متفاوت در نقش وینسنت وگا در فیلم «پالپ فیکشن» تارانتینو شهرت دوباره ای به هم زد و توانست نامزد جایزه اسکار شود، درباره فیلم تارانتینو گفت بود که : عاشق این فیلم هستم به شما می گویم چرا. من فیلم هایی که این موضوع؛ در مقابل اتفاق هایی که رخ داده، چکار باید انجام می دادیم، را دستمایه قرار داده اند، دوست دارم.

به گزارش سایت سینماناب،ستاره فیلم های «پالپ فیکشن» و «گریس» افزود: به جای اینکه تارانتینو وحشت آن چه اتفاق افتاده را یادآوری کند می گوید خُب چه می شد اگر تاریخ را برگردانیم و کار دیگری را انجام دهیم.

این بازیگر شناخته شده آمریکایی در ادامه به شیوه داستان پردازی تارانتینو در «حرامزاده های لعنتی» نیز اشاره کرد و گفت: او در «حرامزاده های لعنتی» هم همین کار را کرد، کاری که باید با هیتلر انجام میدادیم را نشان داد نه آن کاری که انجام دادیم.

جان تراولتا که چندی پیش برای مصاحبه به تلویزیون رفته بود، در بخشی از صحبت هایش درباره فیلم جدید آقای تارانتینو گفت: انتخاب هواپیمای ۷۴۷ برای پرواز دی کاپریو در فیلم اشتباه بود، چرا که در آن تاریخ امکان سفر با این هواپیما وجود نداشت و دی کاپریو باید سوار بویینگ ۷۰۷ می شد!

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :