چاپ
با هزاران منت و روابط حمایتی غیرشفاف پشت پرده سازمان مدعی شفافیت که حتی ترکیب شورای صنفی اش هم در ابهام است/ دو فیلم شنای پروانه و خوب بد جلف که از اکران انصراف دادند و طبق قانون باید شش ماه پشت خط اکران می ماندند، از چهارشنبه روی پرده می روند !!

سینماناب: در حالی که یک روز قبل از بازگشایی سینماها، دو فیلم شنای پروانه محصول صادق رنج کشان و خوب بد جلف در اطلاعیه ای خبر از انصراف اکران دادند تا اکثر سینماها هم ترجیح دهند تا امروز تعطیل باشند اما ساعتی پیش، سازمان سینمایی خبر از بازگشت این دو فیلم داد، آن هم در شرایطی که مشخص نیست که این دو فیلم چه امتیازاتی را برای رضایت دادند شرط گذاشتند.

به گزارش سایت سینماناب،مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش بعد از جلسه شورا که لحظاتی پیش به پایان رسید در گفت وگو با  ایرنا با اعلام این خبر گفت: رسول صدعاملی، علی سرتیپی برای فیلم شنای پروانه و محسن چگینی و علی اسدزاده برای فیلم خوب بد جلف در شورا حاضر شدند که پس از بحث های مختلف پذیرفتند این دو فیلم روانه اکران شود.

وی ادامه داد: صاحبان این دو فیلم به خاطر سینمای ایران پذیرفتند در این شرایط سخت به عنوان خط شکنان اکران باشند که قدردان آنها هستیم و امیدواریم شاهد رونق دوباره سینمای کشورمان باشیم.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :