چاپ
بازیگر گران قیمتی که بعد از یک هفته فروش فیلمش را ۲۰۰ میلیونی هم نکرد؟!

30نماایران(سینماناب): در شرایطی که این روزها فروش فیلم های سینمای ایران با قیمت بلیت 20 هزار تومانی راضی کننده نیست اما بیش از هر چیز دیگری این وضعیت کنونی نشان می دهد که مغایرت اساسی بین هزینه تولید یک فیلم با بازیگر شناخته شده ای است که دستمزدهای میلیاردی برای چنذ روز طلب می کنند با آنچه که آورده مخاطب به سالن های سینما می آورد.

به گزارش سایت ۳۰نماایران(سینماناب)، فیلم سینمایی «پیلوت» که یک هفته از اکران آن می گذرد با جواد عزتی تنها به فروش ۱۷۰ میلیونی رسیده است و این رقم مغایرت جدی با آنچه که وی برای بازی در یک فیلم اعلام می کند، دارد و سینمای ایران در این ایام نشان می دهد که نیاز به نگرش جدی در دستمزدهای نجومی بازیگرانش دارد و در این میان تهیه کنندگان واقعی سینما باید در میزان هزینه کرد خود با توجه به اقبال مخاطب و در یک هم پیمانی سراسری به تولید مطلوب دست پیدا کنند.

براساس این گزارش، از سوی دیگر فیلمی ماننده «شاه کش» هم با حضور بازیگران شناخته شده و حواشی خودجوش ایجاد شده برای مهناز افشار هم بعد از ۱۵ روز با توجه به اینکه تاکنون رونمایی هم در جشنواره نداشته است به فروش ۶۷۰ میلیونی رسیده است.

وضعیت کنونی فروش سینما و همچنین عدم استقبال مخاطب حتی به مراسم های تحت عنوان «مردمی» نشان می دهد که سینمای ایران بیش از هرچیزی نیازمند فیلم خوب است تا حواشی ها تحمیلی و بازیگران گران قیمت!

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :