چاپ
این سریال های آنتن پر کن و اصرار بر تولید آنها چه دستاوردی دارد؟! / لاله اسکندری (همبازی کریم اکبری مبارکه در سریال مجتبی راعی): با وجود ضعف جلوی دوربین رفت!!

سینماناب: کریم اکبری مبارکه امروز در حالی به دلیل کرونا درگذشت که گفته می شود، وی تا چند روز گذشته مشغول بازی در سریال جشن سربرون به کارگردانی مجتبی راعی و تهیه کنندگی حسن نجاریان بوده است و شنیده می شود که این گروه مدتهاست درگیر شیوع کرونا هستند.

به گزارش سایت سینماناب، فرزند این بازیگر در مصاحبه با ایسنا گفت: درم در روزهای اخیر مشغول بازی در سریالی بود که یکی از عوامل آن و بعد هم خانم لاله اسکندری مبتلا به کرونا شدند و با توجه به بیماری زمینه‌ای که پدر من داشتند، بیماری تمام ریه‌اش را درگیر کرد.
او افزود: چند روز قبل عکس ریه از ایشان گرفته شد ولی داروها موثر نبودند و دیروز صبح که پدر را در بیمارستان بستری کردیم در فاصله ۲۴ ساعت فوت کردند و همه ما در شوک هستیم.

لاله اسکندری همبازی کریم اکبری مبارکه هم با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت: آقای مبارکه عزیز…انسان شریف….بازیگر بی حاشیه….چه مظلومانه از میان ما رفتید
با احساس مسئولیتی که داشتید برای این که کار گروه لنگ نماند با وجود ضعفی که داشتید جلوی دوربین رفتید….وگفتید دخترم باید در ابن حرفه صبوری کنید….واین شد نتیجه صبوری شما….و حسرت و افسوسی که بر دل همه گذاشتید….جایتان تا همیشه سبز خواهد ماند….
روزهای سیاه کرونا رکورد میزند و روزانه بالغ بر ۴۰۰ نفر ازهموطنانمان جان خود را از دست می دهند.خیلی از مشاغل تعطیل شده است اما ظاهرا سینما و تلویزیون جزو شغل ها به حساب نمی آیند و من و همکارانم در بدترین شرایط باید در صحنه حضور داشته باشیم‌……چرا نهادهای مربوطه به این اتفاقات ورود نمیکنند تا حداقل برای مدتی تولید پروژه ها را متوقف کنند…آیا حتما باید جان عزیز همکار دیگری گرفته شود تا متوجه بحرانی بودن شرایط شویم.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :