چاپ
ادب کردن فردوسی پور با حذف دوباره «۹۰» توسط مدیر وابسته به یک جریان خاص!

30نماایران:طبق اعلام روابط عمومی شبکه ۳، با عنایت به رفتار غیرحرفه‌ای تهیه کننده و مجری برنامه نود در عدم پخش این برنامه بعد از بازی انگلیس ـ اسپانیا و همچنین استمرار رفتار خارج از عرف ایشان در مصاحبه خلاف ابلاغ گروه ورزش، برنامه مذکور این هفته پخش نمی‌شود.

به گزارش سایت ۳۰نماایران، در حالی که مدیر جوان و وابسته به یک جریان خاص شبکه سه سیما به دنبال ادب کردن فردوسی پور به شیوه خودش است، بعد از جلوگیری از پخش برنامه ۹۰ هفته گذشته، حالا این برنامه به فاصله یک ساعت تا آغازش از کنداکتور شبکه سه خارح شد تا زمزمه های اخراج فردوسی پور در دوران بعد از پورمحمدی جدی تر شود.

براساس این گزارش، اینکه فردوسی پور پنج شنبه شب گذشته توانست فوتبال ۱۲۰ را از شبکه ورزش پخش کند اما از پخش ۹۰ جلوگیری شده است، نشان از رفتار سلیقه ای مدیر شبکه سه است که به جای تمرکزش روی بخش های مختلف این شبکه ازجمله گروه اجتماعی و فیلم و سریال که حتی نتوانست یک سریال مناسبتی را آماده کند در این ایام به کشمکش با عادل فردوسی پور می پردازد.

سرپرست روابط عمومی شبکه ۳ سیما با اعلام این خبر به خبرنگار فارس گفت: با عنایت به رفتار غیر حرفه‌ای تهیه کننده و مجری برنامه نود در عدم پخش این برنامه بعد از بازی انگلیس-اسپانیا در دوشنبه گذشته و همچنین استمرار رفتار خارج از عرف ایشان در مصاحبه خلاف ابلاغ گروه ورزش ، برنامه مذکور این هفته پخش نخواهد شد.

به گزارش فارس، هفته گذشته پس از اعلام شبکه سه مبنی بر عدم پخش ۵ برنامه تلویزیونی به واسطه پخش فوتبال لیگ اروپا،‌ عادل فردوسی‌پور در مصاحبه‌ای خبر از پخش این برنامه داد و برخی رسانه‌ها با اعمال فشار تلاش کردند این برنامه را در آنتن بگنجانند که در نهایت این اتفاق نیفتاد.

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :